Giriş yap

Şifremi unuttum

Anahtar-kelime

Güncel Haber Bölüm Kuralları...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Güncel Haber Bölüm Kuralları...

Mesaj tarafından yasirx Bir Paz Şub. 15, 2009 12:31 am

Tüm forumlarda olduğu gibi Güncel Haber Bölümündede Genel Bölüm Kuralları geçerlidir...

Ek olarak izin verilen haberler aşağıda belirtilmiştir. Eğer izinlerin dışında yazılan haberleri paylaşan veya konu açan olursa sorgusuz siteden uzaklaştırma (Ban) sebebidir... Bu kurallara uymayan Modlar dahil görevlerinden uzaklaştırılacaktır.. Herkesin gereken hassasiyeti göstereceğine inanıyorum. Ek kurallara gelince ;

1 - Ve en önemlisi Siyaset YASAK!!! Yanlış anlaşılmalara sebep verilmemesi için bunu açıklıyorum. Hiçbir siyasi partinin (CHP MHP DTP AKP ve SBP "Siyaseti Bilmeyenlerin Partisi" vs.) direk olarak yapmış oldukları ile ilgili karalayıcı veya propaganda içerikli olarak verilen haberler + tartışmaya açık siyasi içerikli haberler kesinlikle ama kesinlikle yasaktır...!!!
Örn ; "yeni yasa ekonomi indirimi" olarak verilen haber sadece ekonomi ile ilgili olacak. Pakedi hazırlayıp sunan AKP CHP MHP olması ekonomi paketi haberinin önüne geçmesin. Tutup sağın solun tartışmasını yapmayın.!Pakedin içeriğinden çok hükümetin derdine düşmeyin...

2- Burası tartışma bölümü değil. Burası haber bölümü eğer illaki yorum yapacaksanız haber üzerinden kişisel olarak yorum yapın. Tutupta Arabı Kürdü Türkü karıştırmayın.

3- Forum genelinde olduğu gibi burada da kişilerin birbirine saygısız davranması küfretmesi ve birbirinin ırkı dini dili gibi konularda polemiğe girmesi direk olarak BAN sebebidir...

4- Bundan sonra açılacak olan siyasi içerikli haberler ve yazılar direk olarak silinecektir. Forumdaki görevi mod bile olsa direk olarak siteden uzaklaştırılacaktır...

Umarım bu kurallara siz site sakinlerimiz uymamakta direnmeyeceksiniz.Bu kurallar sizin daha sosyal daha arkadaşça geçinmeniz içindir.
Saygılar ....

Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 111
Nerelisin : İSTANBUL
Uyarı Puanı :
0 / 1000 / 100

Kullanıcı profilini gör http://frmhx.lolbb.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics